NOWDROB

Polityka jakości

Naturalne pasze

Dzięki własnej mieszalni pasz jesteśmy w stanie zapewnić naszym kurom najwyższą jakość pożywienia, co bezpośrednio przekłada się na jakość jajek. Zboża używane do produkcji paszy pochodzą z okolicznych upraw, są specjalnie selekcjonowane i przechodzą dokładną kontrolę jakości. Tworzone przez nas pasze są starannie komponowane z naturalnych składników, dobieranych przez profesjonalistów. Pozwala nam to podzielić się z Państwem jajami o najwyższych walorach smakowych.

image1

Odchów kurcząt

Kury w naszej fermie są z nami od pisklęcia. Dbamy o ich właściwy rozwój od samego początku, karmiąc je specjalnie dobranymi paszami. Dzięki temu nasze jajka są smaczne i zdrowe.

image2

Skarb w skorupce

Jajko to prawdziwy skarb. Dlaczego?
Jaja kryją w sobie witaminy – m. in. A, D, E, K, B1, B6, B12, fosfor, wapń, magnez, potas, żelazo, sód oraz niezwykle ważne w diecie pierwiastki śladowe takie jak miedź, fluor, jod, krzem, cynk. Ponadto w postaci czynnych białek, surowe jajo zawiera substancje przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i odpornościowe. Dzięki starannie skomponowanym paszom i ścisłej kontroli jakości masz pewność, że wzbogacona w jaja dieta da Ci siłę i sprawność potrzebną każdego dnia.Nowoczesny chów klatkowy

Kurniki naszej fermy wyposażone są w nowoczesne klatki spełniające rygorystyczne normy unijnej dyrektywy z zakresu dobrostanu kur niosek, obowiązujące od pierwszego stycznia 2012 roku. Warto dodać, że jesteśmy jedną z niewielu polskich ferm, które w całości wymieniły asortyment klatek.

image3
image2

Dostawa

Nasza firma posiada samochody dostawcze przystosowane do zachowania prawidłowej temperatury w transporcie jaj. Dzięki chłodni, w które są wyposażone, nawet w najgorętsze dni jajka zachowają najwyższą świeżość. Pozwala nam to szybko i bezpiecznie dostarczyć jajka w dowolne miejsce w kraju.